تبلیغات
بزرگترین مرجع کامپیوتر در ایران - اموزش افتتاح حساب
بزرگترین مرجع کامپیوتر در ایران

مدیر وبلاگ : علی صفاری

ثبت نام در بانک لیبرتی  ریزرو

از این پس، ایرانی ها هم می توانند بدون دغدغه در اینترنت درآمد کسب کنند! چون بانک لیبرتی  ریزرو هیچ مشکلی با ایرانی های عزیز ندارد و نگران فیلتر شدن حسابهای خود نباشید و می توانید در سایتهایی که این بانک را پشتیبانی می کنند ثبت نام و کسب درآمد کنید. 

یکی از ویژگی های برتر لیبرتی ریزرو، قیمت بالای دلار آن می باشد. قیمت دلار این بانک تقریبا ۱۰۰ تومان بیشتر از وبمانی و آلرت پی است و شما می توانید فقط با کسب درآمد از طریق لیبرتی ریزرو به سود زیادی برسید. پیشنهاد می کنم در لیبرتی ریزرو، ثبت نام کنید تا فرصت های جدید سود آوری برای شما مهیا باشد.

برای دیدن آموزش به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
اموزش ثبت نام در پی پال

پی پال چیست ؟ پی پال ( Paypal ) یک سرویس دهنده خدمات تجاری در زمینه نقل و انتقال اعتبار به صورت الکترونیکی و به صورت فیزیکی است . هر کاربر پی پال دارای یک حساب با مشخصات واقعی است که امکان اتصال آن به حساب بانکی یا حساب کارت اعتباری خود را نیز دارد . پی پال امکان ارایه خدمات جهت فروشندگان آنلاین را نیز دارد و امکان پرداخت صورتحساب مشتریان شما از طریق پی پال نیز امکان پذیر است . شما برای ثبت نام در بعضی از سایت های کلیکی حتما احتیاج به ثبت نام و عضویت در بانک اینترنتی paypal  دارید از این رو آموزش تصویری + کتاب الکترونیکی آموزش کامل پی پال را در ادامه مطلب برای استفاده شما قرار داده ام

ادامه مطلب

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

محصولات